Vigoss
 

 VIGOSS, İstanbul Türkiye’nin en önemli tasarım kreasyonları ve marka merkezidir. Uzun dönemler, güçlü yaratıcı kreasyonlar, çağdaş, trend koleksiyonları, düzenli uluslararası programla marka felsefesi ile sunar.

Vigoss JEANS, İstanbul’da 8 000 m2 üretim ve depolama tesisleri ile yer almaktadır. Vigoss hem örme hem de dokuma olarak günlük ve resmi, bayan ve erkek ürünlerinin üretimini koordine etmektedir. Dokuma giysiler arasında denim ve non-denim başta olmak üzere pantolonlar, gömlekler, etekler, şortlar, ve ceketler yer alıyor. Vigoss’un iş operasyonları Müşteri Odaklı Ekipler bünyesinde organize ediliyor. Her ekibin kendi Numune Hazırlama, Üretim Planlama, Satın Alma ve Lojistik fonksiyonları vardır. 

Tasarım departmanımız pazarın ihtiyaçları ve trendleri senkronize bir şekilde çalışıyor ve sürekli yüksek son ürünler için yeni malzemeler ve tasarımlar arıyor. Odak noktamız müşteri ihtiyaçlarını anlamak ve çözümler yaratmak ve tatmin etmektir. Ana hedefimiz, sunduğumuz üretim ve hizmetin her aşamasında kalite, toplumsal farkındalık ve çevreye duyarlılık ve sorumluluktur. Bu kaliteyi sağlamak için Kalite Güvence Ekibimiz, hizmet kalitesi ile birlikte üretim ve üretim tesislerinin sistematik ve rastgele kontrollerini gerçekleştirmektedir.

 “Kalite asla bir tesadüf değildir. Her zaman yüksek niyet, samimi çaba, akıllı yönlendirme ve ustaca uygulamanın sonucudur. Birçok alternatifin akıllıca seçimini temsil ediyor.” Jhon Ruskin

Misyonumuz, sürekli kalite anlayışı ile çalışma arkadaşımızla beklentilerimiz doğrultusunda müşteri odaklı stratejiler oluşturmaktır. Stratejiler oluştururken, doğaya ve insana karşı sorumluluklarımızın her zaman bir parçası oluruz.

Sayısız kreasyonunu ve tasarım ürünlerini cesur deneysel, yaratıcı ve farklı deneyimlerle denim trendlerin ve konseptlerine ekleyen VIGOSS JEANS. VIGOSS, moda anlayışının algıladığı dinamizm ve canlılık olarak, tüm detaylarında şık ve kaliteli tasarımı ile moda dünyasına estetik ve komformist anlayışı odaklar. JEANS, özgür yaşam yaklaşımından ziyade, nitelikli yaşam yaklaşımı ve bölünmeleri elde etme ve dönüştürme asıl amacı ile dikkat çeken bir tutum olarak algılandı.

Vigoss, üretim sürecine azami önem verir ve üretimin ger aşamasını kontrol eder.  Amacımız, doğru ürünü en uygun fiyatla en kısa sürede üretmektir. Tüm organizasyonumuzu bu şekilde planlıyoruz. Müşterilerin taleplerinin tam olarak karşılanması için gerekli tüm testler bu aşamada yapılmaktadır.

Pattern Room müşterilerimizin ölçülerine göre mükemmel uyumu sağlamak için titizlikle çalışmaktadır.

Kumaş Satın Alma ve Kabul; *Görsel kontroller, *Çekme testleri, *Battaniye testleri, *Yan yana gölgeleme testleri, *Spirallik testleri

Kesim

GGT v8 (Gerber Konfeksiyon teknolojisi) bilgisayarlı kalıp & markör sistemi kesin öncesi kullanılmakta olup, kalıplarımız kalite uzmanlarımız tarafından kontrol edilmektedir.

Dikiş, Dikişin her aşaması, kalite uzmanlarımız tarafından günlük olarak denetlenmektedir. Yıkama, Toplu yıkamadan önce numune yıkama testi ve deneme yıkama tankı yapıyoruz, onaya sunulmadan önce her biri müşteri beklentilerine göre sergileme ekibimiz tarafından kontrol ediliyor.

Dikiş, Dikişin her aşaması, kalite uzmanlarımız tarafından günlük olarak denetlenmektedir. Bitiricilik, Kalite Uzmanları, giysileri rastgele kontrol eder ve yüksek kaliteli ürünlerin sevk edildiğinden emin olmak için nihai giysiler üzerinde bazı testler yapar. Vigoss olarak müşterilerimize ürün satmak yerine onlara hizmet vererek değer yaratmak istiyoruz ve bunu yaratırken güvenirliğe ve şeffaflığa inanıyoruz.

Tasarım, Deneyimli tasarım ve yıkama ekibi, ortaklarımız için çok çeşitli özel benzersiz koleksiyonlar sunar. Her ay yeni yıkama ve stil kombinasyonu müşterilerimize sunulmaktadır. Her sezon, tasarım ve yıkama geliştirme departmanı fabrikaların en son kumaş koleksiyonlarını görür ve yıkama geliştiricisi, kimyasal tedarikçileri ve çamaşırhanelerle bazı atölye çalışmaları yapar. Kumaşlar, giysi tasarımı, süslemeler ve giysi yıkama teknikleri konusunda onlara sürekli yenilik ve gelişim sağlamak için müşterilerimizle çok yakın çalışıyoruz. Tüm ürünlerimiz için, dünyanın dört bir yanından fikirlerin yanı sıra kendi geliştirmelerimiz ve son üretimlerimizin sergilendiği sürekli güncellenen showroomlar bulunduruyoruz. Çoğunlukla müşterilerimizin tasarım ekipleri, geliştirmemizle birlikte çalışmak için tesislerimize gelip vakit geçirmeyi tercih ediyor. Ekip kurar ve fikirlerini hızla örneklere dönüştürür.

Trendler, Deneyimli tasarım ve yıkama ekibi, ortaklarımız için çok çeşitli özel benzersiz koleksiyonlar sunar. Her ay yeni yıkama ve stil kombinasyonu müşterilerimize sunulmaktadır. Her sezon, tasarım ve yıkama geliştirme departmanı fabrikaların en son kumaş koleksiyonlarını görür ve yıkama geliştiricisi, kimyasal tedarikçiler ive çamaşırhanelerle bazı atölye çalışmaları yapar. Kumaşlar, giysi tasarımı, Süslemeler ve giysi yıkama teknikleri konusunda onlara sürekli yenilik ve gelişim sağlamak için müşterilerimizle çok yakın çalışıyoruz. Tüm ürünlerimiz için, dünyanın dört bir yanından fikirlerin yanı sıra kendi geliştirmelerimiz ve son üretimlerimizin sergilendiği sürekli güncellenen showroomlar bulunduruyoruz. Çoğunlukla müşterilerimizin tasarım ekipleri, geliştirmemizle birlikte çalışmak için tesislerimize gelip vakit geçirmeyi tercih ediyor. Ekip kurar ve fikirlerini hızla örnekler dönüştürür.

AR-GE, Deneyimli tasarım ve yıkama ekibi, ortaklarımız için çok çeşitli özel benzersiz koleksiyonlar sunar. Her ay yeni yıkama ve stil kombinasyonu müşterilerimize sunulmaktadır. Her sezon, tasarım ve yıkama geliştirme departmanı fabrikaların en son kumaş koleksiyonlarını görür ve yıkama geliştiricisi, kimyasal tedarikçileri ve çamaşırhanelerle bazı atölye çalışmaları yapar. Kumaşlar, giysi tasarımı, süslemeler ve giysi yıkama teknikleri konusunda onlara sürekli yenilik ve gelişim sağlamak için müşterilerimizle çok yakın çalışıyoruz. Tüm ürünlerimiz için, dünyanın dört bir yanından fikirlerin yanı sıra kendi geliştirmelerimiz ve son üretimlerimizin sergilendiği sürekli güncellenen showroomlar bulunduruyoruz. Çoğunlukla müşterilerimizin tasarım ekipleri, geliştirmemizle birlikte çalışmak için tesislerimize gelip vakit geçirmeyi tercih ediyor. Ekip kurar ve fikirlerini hızla örneklere dönüştürür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR